پکیج آموزشی طنز دکتر مش
(صفر تا صد طراحی، اجرا و نظارت مش الیاف شیشه)

حالت تخفیف دار:
1) بدون ارتباط مستقیم با دکتر مش: 4,500,000 تومان 675,000 تومان

2) همراه ارتباط مستقیم ۶ ماهه با دکتر مش جهت پاسخ به تمام سوالات شما در خصوص روشهای مهار لرزه‌ای دیوارها + آموزش کسب درآمد عالی از والپست و مش: 6,500,000 تومان 975,000 تومان

پکیج آموزشی طنز دکتر مش (صفر تا صد طراحی و اجرای مش الیاف شیشه)

متأسفانه امروزه گرگ‌های زیادی در لباس میش در حال سوءاستفاده از کمبود آگاهی جامعه مهندسی هستند و با استفاده از اطلاعات فریبنده، مش های بی‌کیفیت را تحت عنوان مش الیاف شیشه مقاوم به قلیا به پروژه‌های ساختمانی می‌فروشند. اما بعد از تخریب این دیوارها بر اثر وزش باد یا زلزله، بر اساس مبحث دوم مقررات ملی ساختمان مسولیت نهایی پروژه با فروشنده مش نیست!!! و عدم آگاهی رافع مسولیت مجری، ناظر و طراح پروژه نمی‌شود. برای قتل یک انسان فقط اسلحه و گلوله لازم نیست بلکه افتادن فقط یک آجر روی سر او کافی است. بنابراین من و تو هم قاتل هستیم اگر با اجرای مش های تقلبی باعث مرگ انسان‌های بی‌گناه و حتی عزیزان خودمان موقع زلزله یا وزش باد شویم.

من مجتبی دهقانی زاده فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های پلی‌تکنیک تهران و علم و صنعت، متخصص و عاشق مهار لرزه‌ای دیوارها هستم که تلاش دارم تمام علم و تجربه خود را در این دوره آموزشی بهت تقدیم کنم تا اجازه کلاه برداری را به هیچ‌کس ندهی. مسلماً بهترین و ماندگارترین روش آموزش ثابت شده در دنیا ، سبک طنز است و من برای تهیه هر فصل از پکیج آموزشی، ساعتها فکر و مشورت کردم تا بتوانیم مفاهیم سخت را با طنزآمیزترین روش ارایه کنم و نقش‌های طنز بازیگری بسیاری مانند خرس عمو یادگار بازی می‌کنم. در ضمن فصلهای پکیج آموزشی صفر تا صد مش به مرور زمان آپدیت شده و بصورت اتوماتیک به بسته خریداری شده شما اضافه می‌گردد و نیاز به پرداخت اضافه نیست.

دقت کنید دوره آموزشی در دو مدل با مشاوره و بدون مشاوره ارایه شده است که موضوعات آموزشی هر دو یکسان است و تنها تفاوت دو پکیج در ارتباط مستقیم با دکتر مش است که دوستانی که پکیج با مشاوره مستقیم با دکتر مش را تهیه کنند می‌توانند در طول مدت ۶ ماه از زمان تهیه پکیج هر گونه سوالی که از روشهای مختلف مهار لرزه‌ای دیوارها دارند از طریق شماره تلگرامی که در اختیارشان قرار می‌گیرد ارسال کنند و دکتر مش با هماهنگی با شما  بصورت تلفنی به آن سوالات پاسخ می‌دهد.
این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

برای کسانی که مثل من به دنبال درآمد بسیار عالی فقط از طراحی، اجرا و تامین قطعات مهار لرزه‌ای اجزای غیر سازه‌ای ساختمان باشند.
برای طراحان، مجریان و ناظرانی که از لحاظ حقوقی مسئولیت سنگینی در قبال مهار لرزه‌ای دیوارها دارند تا دچار عاقبت دادگاه و پرداخت خسارات سنگینی نشوند.
و در کل برای تمام انسان‌های باوجدانی که به فکر حفظ  جان عزیزان خود و دیگران در برابر تخریب دیوارها در موقع زلزله یا وزش باد هستند تا قاتل جان انسانها نشوند.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

برای بساز بندازهای بی‌وجدانی که هیچ اعتقادی به مهار لرزه‌ای دیوارها و اجزای غیر سازه‌ای ساختمان ندارند و اعتقاد دارند همه آیین‌نامه ها کشکه و تنها ارزش زندگی آن‌ها پول است.

این دوره شامل چه فصل هایی است؟

فصلهای پکیج آموزشی صفر تا صد مش به شرح ذیل است که به محض تکمیل در اختیار شما قرار خواهد گرفت و میتوانید در همین دوره مشاهده کنید.

 

« در حال حاضر 7 فصل از این پکیج آماده شده و سایر فصل ها به مرور زمان به دوره خریداری شده شما اضافه میشود »

 

فصل اول : مهندس با من قاتل نباش!!! ویدئو

فصل دوم : مراقب باش مش الیاف شیشه ، والمش نیست! ویدئو

فصل سوم : دلیل سقوط دیوارها در تمام زلزله ها - با گزارش طنز دکتر مش ویدئو

فصل چهارم : مهمترین هدف مش الیاف شیشه چیست؟ - با نمایش طنز کتک خوردن دکتر مش ویدئو

فصل پنجم: آیا مجاز هستیم والپست و میلگرد بستر را حذف کنیم؟ ویدئو

فصل ششم: انواع مش الیاف شیشه چیست و شرایط استفاده از هر کدام چگونه است؟ ویدئو

فصل هفتم: راه تشخیص مش مقاوم به قلیا از مش تقلبی چیست و روش‌های کلاه‌برداران برای فریب شما چگونه است؟ ویدئو

آموزش های این پکیج هیچ موقع تمام نمی‌شود و ادامه دارد تا مثبت بینهایت حتی فیلم های بررسی اشتباهات اجرایی مش و چالشهای نقشه های متفاوت در پروژه‌های  مختلف را در پکیج قرار میدهم ویدئو