راهنمای استفاده از بسته آموزشی

راهنمای استفاده از بسته های آموزشی (حتما بخوانید!)

دوست عزیز، به دلیل اینکه ویدیوهای دوره های آموزشی دکتر والپست رمزگذاری شده و فقط بر روی یک دستگاه قابل مشاهده است، لطفا این مطلب را به دقت مطالعه بفرمایید.

برای خرید و مشاهده ویدیو، شما حتما باید از مرورگر گوگل کروم (بر روی گوشی یا کامپیوتر) استفاده کنید!

ویدیو آموزش خرید و فعالسازی دوره ها:

توضیحات تکمیلی:

پس از خرید دوره، شما بصورت اتوماتیک به صفحه مشاهده جزئیات خرید منتقل میشوید که در آن اطلاعات مربوط به کلید لایسنس دوره (یا مجوز دسترسی به دوره) قرار دارد. (مانند تصویر 1)

شما در واقع با استفاده از این کلید لایسنس (مجوز دسترسی به دوره) ، دوره بصورت اختصاصی براش شما فعال میشود. لذا این کلید را در اختیار هیچ کس قرار ندهید!

تصویر 1 - جزئیات کلید لایسنس (مجوز دسترسی)

دقت کنید که اگر کلید لایسنس (مجوز) را بر روی یک دستگاه یا یک مرورگر فعال کردید، دیگر نمیتوانید آن ویدیو را در جای دیگری مشاهده کنید!

برای مثال اگر شما قصد دارید ویدیو را بر روی کامپیوتر مشاهده کنید، به هیچ وجه پس از خرید، لایسنس (مجوز دسترسی) ویدیو را روی گوشی خود فعال نکنید و بالعکس اگر قصد مشاهده روی گوشی دارید، آن را روی کامپیوتر فعال نکنید.

برای فعالسازی هر دوره، پس از پرداخت موفق و وارد شدن به صفحه جزئیات خرید، کافیست دکمه سبز رنگ فعالسازی لایسنس را که نمونه آن در تصویر 2 قابل مشاهده است بزنید تا ویدیو را در مرورگر مشاهده کنید. پس از فعالسازی، هر بار که این لینک را باز کنید میتوانید ویدیو را مجددا در مرورگر مشاهده کنید.

تصویر 2 - فعالسازی لایسنس (مجوز دسترسی) در صفحه خرید

همچنین اگر قصد دارید ویدیو را بعدا تماشا کنید، میتوانید کلید لایسنس (مجوز دسترسی) که در تصویر 1 آورده شده را در یک جای مطمئن کپی کرده و سپس به  این لینک مراجعه کنید و کلید را در محل مربوطه کپی کرده و دکمه تایید را بزنید. (مانند تصویر 3)

تصویر 3 - فعالسازی لایسنس (مجوز دسترسی) در صفحه اسپات پلیر

همچنین برای مشاهده لایسنس خود، میتوانید از حساب کاربری، وارد بخش لایسنس های من شوید و کلیدهای لایسنس (مجوز دسترسی) خریداری شده را مشاهده کنید.

تصویر 4 - مشاهده لایسنس های خریداری شده